Kategori Trend Ürünler
Soba ve Isıtıcı Çeşitleri
441C61451
₺165,00 KDV Dahil
₺328,30 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Hottable CLASSIC2000 infrared dış mekân ısıtıcı adından da anlaşılacağı üzere HOTTABLE ailesinin klasikleşmiş ısıtıcılarındandır. Uzun yıllardır seçkin mekânların, öncü markaların ortak tercihi olmaya devam eden Classic2000 zarif ve şık tasarımının yanı sıra yüksek performans ve etkisiyle de Cafe, Restoran, Otel ve benzeri tüm mekânların vazgeçilmez bir parçası olarak varlığını sürdürmeye devam ediyor.
C2000
₺2.616,45 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Soba ve Isıtıcı Çeşitleri
Tükendi
Hottable SUPREME2000 açık alan ısıtıcı; Cafe, restoran ve otel gibi ticari işletmelerin ısıtma ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir. Mekânlar da Yüksek teknolojisi ve şık tasarımıyla ısınma sağlarken, ekonomik yapısıyla da kullanıcısını üzmez ve işletme maliyetlerini korur. Yazları kullanılan açık alanlardan kışın da faydalanmayı mümkün kılar.
SUPREME2000
₺3.080,05 KDV Dahil
Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Tükendi
Hottable CLASSIC2000PLUS infrared dış mekân ısıtıcı adından da anlaşılacağı üzere HOTTABLE ailesinin klasikleşmiş ısıtıcılarındandır. Uzun yıllardır seçkin mekânların, öncü markaların ortak tercihi olmaya devam eden Classic2000Plus zarif ve şık tasarımının yanı sıra yüksek performans ve etkisiyle de Cafe, Restoran, Otel ve benzeri tüm mekânların vazgeçilmez bir parçası olarak varlığını sürdürmeye devam ediyor
CLASSIC2000PLUS
₺3.740,63 KDV Dahil
Soba ve Isıtıcı Çeşitleri
Tükendi
Hottable SUPREME2000PLUS açık alan ısıtıcı; Cafe, restoran ve otel gibi ticari işletmelerin ısıtma ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir. Mekânlar da Yüksek teknolojisi ve şık tasarımıyla ısınma sağlarken, ekonomik yapısıyla da kullanıcısını üzmez ve işletme maliyetlerini korur. Uzaktan kumandalı 5 kademe ısı ayarı sayesinde gerektiğinde ısı çıkışını ve enerji tüketimini kolayca ayarlayabilirsiniz
SUPREME2000PLUS
₺4.174,38 KDV Dahil
Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Tükendi
Hottable Classic3000 infrared ısıtıcı; Tavan yüksekliği fazla olan mekânlarda veya direk açık alanlarda kullanılan, doğrudan cisim ve nesneleri ısıtmaya yarayan bir ısıtıcı çeşididir. Radyant ısıtma teknolojisine sahip bu ısıtıcının yaydığı yüksek ısı sayesinde fabrika, depo, atölye ve bekleme kulübesi gibi yerler de kolayca ısınabilir, üşümeden çalışmanın konforunu yaşayabilirsiniz.
C3000
₺4.496,71 KDV Dahil
Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Tükendi
Hottable Classic 4000 Açık alan ısıtcı yüksek kapasitesiyle yoğun ısınma gerektiren alanlarda kullanıma uygun olan ideal ısıtıcı çeşididir. Rüzgârdan etkilenmez! Dayanıklı alüminyum yapısı ve kolay montaj şekliyle en zor şartlarda bile ısınma sorununu en hızlı şekilde ortadan kaldırır. AVM girişleri, Bekleme durakları, sigara içme alanları, nöbet noktaları gibi açık alanlarda güvenle kullanılabilir.
C4000
₺4.864,80 KDV Dahil
Soba ve Isıtıcı Çeşitleri
Tükendi
Hottable SUPREME3000 ısıtıcı sahip olduğu özel çift halojen lamba ve çift reflektör Sayesinde ürettiği ısıyı geniş alanlara kolaylıkla yansıtır. Isıtılması zor; depo, fabrika, atölye, istasyon gibi büyük ve hacimli alanlarda veya tamamen açık korumasız alanlarda kullanmak için idealdir.
SUPREME3000
₺5.189,12 KDV Dahil
Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Tükendi
Hottable Classic3000plus inrared ısıtıcı; Tavan yüksekliği fazla olan mekânlarda veya direk açık alanlarda kullanılan, doğrudan cisim ve nesneleri ısıtmaya yarayan bir ısıtıcı çeşididir. Uzaktan kumandalı 5 kademe ısı ayarı sayesinde gerektiğinde ısı çıkışını ve enerji tüketimini kolayca ayarlayabilirsiniz. Radyant ısıtma teknolojisine sahip bu ısıtıcının yaydığı yüksek ısı sayesinde fabrika, depo, atölye ve bekleme kulübesi gibi yerler de kolayca ısınabilir, üşümeden çalışmanın konforunu yaşayabilirsiniz.
CLASSIC3000PLUS
₺5.479,62 KDV Dahil
Soba ve Isıtıcı Çeşitleri
Tükendi
Hottable SUPREME4000 infrared ısıtıcı kategorisinin en yüksek kapasitesine sahip ürünüdür. Kuvvetli ısı kaynağı gerektiren alanlarda kullanılması için en doğru tercihtir. Tasarımında çift halojen lamba ve çift reflektör kullanılmış, böylece ısı en geniş alana maksimum şekilde eşit dağıtılmıştır. Isıtılması zor depo, fabrika, atölye, istasyon gibi büyük ve hacimli alanlarda veya tamamen açık korumasız alanlarda kullanmak için idealdir.
SUPREME4000
₺5.531,35 KDV Dahil
Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Tükendi
Hottable Classic4000plus Açık alan ısıtıcı yüksek kapasitesiyle yoğun ısınma gerektiren alanlarda kullanıma uygun olan ideal ısıtıcı çeşididir. Rüzgârdan etkilenmez! Dayanıklı alüminyum yapısı ve kolay montaj şekliyle en zor şartlarda bile ısınma sorununu en hızlı şekilde ortadan kaldırır. Uzaktan kumandalı 5 kademe ısı ayarı sayesinde gerektiğinde ısı çıkışını ve enerji tüketimini kolayca ayarlayabilirsiniz. AVM girişleri, Bekleme durakları, sigara içme alanları, nöbet noktaları gibi açık alanlarda güvenle kullanılabilir.
CLASSIC 400PLUS
₺5.815,88 KDV Dahil