Infrared ısıtıcı, iç ve dış mekanlarda kullanılabilen pratik cihazlardan biridir. Soğuk iklim koşullarında ve özellikle ısıtma sistemlerinin yetersiz olduğu durumlarda kullanılan bu cihazlar etrafa yaydıkları sıcaklıkla evinizin konforunu istediğiniz yere taşır.

 

Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Tükendi
Hottable CLASSIC2000 infrared dış mekân ısıtıcı adından da anlaşılacağı üzere HOTTABLE ailesinin klasikleşmiş ısıtıcılarındandır. Uzun yıllardır seçkin mekânların, öncü markaların ortak tercihi olmaya devam eden Classic2000 zarif ve şık tasarımının yanı sıra yüksek performans ve etkisiyle de Cafe, Restoran, Otel ve benzeri tüm mekânların vazgeçilmez bir parçası olarak varlığını sürdürmeye devam ediyor.
HOTTABLE-2000W
₺2.660,80 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Soba ve Isıtıcı Çeşitleri
Tükendi
Hottable SUPREME2000 açık alan ısıtıcı; Cafe, restoran ve otel gibi ticari işletmelerin ısıtma ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir. Mekânlar da Yüksek teknolojisi ve şık tasarımıyla ısınma sağlarken, ekonomik yapısıyla da kullanıcısını üzmez ve işletme maliyetlerini korur. Yazları kullanılan açık alanlardan kışın da faydalanmayı mümkün kılar.
HOTTABLE-2000W
₺3.132,25 KDV Dahil
Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Tükendi
Hottable CLASSIC2000PLUS infrared dış mekân ısıtıcı adından da anlaşılacağı üzere HOTTABLE ailesinin klasikleşmiş ısıtıcılarındandır. Uzun yıllardır seçkin mekânların, öncü markaların ortak tercihi olmaya devam eden Classic2000Plus zarif ve şık tasarımının yanı sıra yüksek performans ve etkisiyle de Cafe, Restoran, Otel ve benzeri tüm mekânların vazgeçilmez bir parçası olarak varlığını sürdürmeye devam ediyor
HOTTABLE-2000W
₺3.804,03 KDV Dahil
Soba ve Isıtıcı Çeşitleri
Tükendi
Hottable SUPREME2000PLUS açık alan ısıtıcı; Cafe, restoran ve otel gibi ticari işletmelerin ısıtma ihtiyacını karşılamak için üretilmiştir. Mekânlar da Yüksek teknolojisi ve şık tasarımıyla ısınma sağlarken, ekonomik yapısıyla da kullanıcısını üzmez ve işletme maliyetlerini korur. Uzaktan kumandalı 5 kademe ısı ayarı sayesinde gerektiğinde ısı çıkışını ve enerji tüketimini kolayca ayarlayabilirsiniz
HOTTABLE-2000W
₺4.245,13 KDV Dahil
Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Tükendi
Hottable Classic3000 infrared ısıtıcı; Tavan yüksekliği fazla olan mekânlarda veya direk açık alanlarda kullanılan, doğrudan cisim ve nesneleri ısıtmaya yarayan bir ısıtıcı çeşididir. Radyant ısıtma teknolojisine sahip bu ısıtıcının yaydığı yüksek ısı sayesinde fabrika, depo, atölye ve bekleme kulübesi gibi yerler de kolayca ısınabilir, üşümeden çalışmanın konforunu yaşayabilirsiniz.
HOTTABLE-3000W
₺4.572,93 KDV Dahil
Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Tükendi
Hottable Classic 4000 Açık alan ısıtcı yüksek kapasitesiyle yoğun ısınma gerektiren alanlarda kullanıma uygun olan ideal ısıtıcı çeşididir. Rüzgârdan etkilenmez! Dayanıklı alüminyum yapısı ve kolay montaj şekliyle en zor şartlarda bile ısınma sorununu en hızlı şekilde ortadan kaldırır. AVM girişleri, Bekleme durakları, sigara içme alanları, nöbet noktaları gibi açık alanlarda güvenle kullanılabilir.
HOTTABLE-4000W
₺4.947,26 KDV Dahil
Soba ve Isıtıcı Çeşitleri
Tükendi
Hottable SUPREME3000 ısıtıcı sahip olduğu özel çift halojen lamba ve çift reflektör Sayesinde ürettiği ısıyı geniş alanlara kolaylıkla yansıtır. Isıtılması zor; depo, fabrika, atölye, istasyon gibi büyük ve hacimli alanlarda veya tamamen açık korumasız alanlarda kullanmak için idealdir.
HOTTABLE-3000W
₺5.277,08 KDV Dahil
Isıtma-Soğutma, Havalandırma
Tükendi
Hottable Classic3000plus inrared ısıtıcı; Tavan yüksekliği fazla olan mekânlarda veya direk açık alanlarda kullanılan, doğrudan cisim ve nesneleri ısıtmaya yarayan bir ısıtıcı çeşididir. Uzaktan kumandalı 5 kademe ısı ayarı sayesinde gerektiğinde ısı çıkışını ve enerji tüketimini kolayca ayarlayabilirsiniz. Radyant ısıtma teknolojisine sahip bu ısıtıcının yaydığı yüksek ısı sayesinde fabrika, depo, atölye ve bekleme kulübesi gibi yerler de kolayca ısınabilir, üşümeden çalışmanın konforunu yaşayabilirsiniz.
HOTTABLE-3000W
₺5.572,49 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR