Kategori Trend Ürünler

Kontak Spreyler

Basınçlı ittirgeç, özellikle kir pas yağ ve bilumum atıkları temizleme konusunda önemli bir çözüm ve fırsat ortaya koymuştur. Temizlik için oldukça nitelikli bir malzeme ve ergonomik ürün modelleri, işi daha pratik hale getirmektedir. Böylesine önemli bir konuda zengin ürün seçenekleri ile firmamız sizin adınıza çözüm üretmiş ve avantajlı seçenekler bu şekilde kendini göstermiştir. Tüp şeklindeki kap içerisinde muhafaza edilen basınçlı ürün seçeneğinin, oldukça uygun temizlik koşullarında fırsatları dikkat çekmektedir. Özellikle bakım, tamirat ve onarım işlemleri yaparken, burada birikmiş olan yağ ve kir seçeneklerini daha pratik bir şekilde temizlemek her zaman önemli olmuştur.

Müşteri memnuniyeti ve önemli fırsatlarla birlikte, buradaki kontak spreyler çözümleri aynı zamanda insanlar için oldukça sağlıklı ve pratik bir yöntem ortaya koymuştur. Elektrikli ve elektronik sistemlerin bütün parçalarını düşündüğümüzde, zaman içerisinde bu sistemler üzerinde birikmiş toz, yağ ve kir gibi unsurları temizlemek açısından, buradaki ürünlerin çok önemli bir yeterliliği söz konusu olmaktadır. Pas ve korozyon gibi dış etkenlere karşı direnç gösteren ürün seçeneği, temizlik konusunda gerçekten favori ürün alternatifleri içerisinde bulunmaktadır. Makul ve avantajlı ürün yelpazesi ile buradaki cazip alternatifleri en iyi şekilde bir fırsat gibi görmek gerekmektedir.

Yağsız Kontak Sprey Fiyatları

Günümüz koşullarında, özellikle piyasadaki kaliteli ürünleri ve bu ürünlerin firmamız bünyesindeki avantajı uçlarını görmek gerekir. Başarılı ve avantajlı tedarikçi olarak her zaman en iyisini ortaya koymaya çalışan firmamız, sadece bir firmanın değil birkaç firmanın ve markanın ürünlerini rekabet için ortaya koymuştur.

Dünya standartlarında güvenilir ürün seçeneklerini elde etmek için, yağsız kontak sprey fiyatları size fikir verecektir. Gayet uygun koşullarda kaliteli ürün tercihlerini değerlendirmek için, sayfalarımız size bu konuda yeterli desteği sağlamaktadır. Çok pratik kullanılan ve ergonomik yapıya sahip olan ürün modeli, hızlı çözüm oluşturuyor ve temizlik konusunda önemli avantajlar sağlıyor. Buradaki marka güvencesi ve uygun fiyatlarla birlikte, firmamızın size sağlamış olduğu ürün fırsatlarını ve çözümlerini değerlendirebilirsiniz.

Kontak Bakım Spreyler

Bakım, onarım ve tamirat gibi çalışmalarda, öncelikli olarak sistemlerin kontrol edilmesi için temizlik şarttır. Zaman içerisinde yağ ve kir gibi birikintiler, elektrik ve elektronik sistemlerde ne yazık ki ortaya çıkmaktadır. Basit bir araç gereç ve temizlik unsuru ile burada elde edeceğiniz sonuçlar, sizin için pratik ve avantajlı bir imkân yaratmaktadır.

Kontak bakım spreyler burada önemli görevler üstlenirken, firmamız bünyesindeki ürün seçenekleri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. Kolay ve avantajlı alışveriş noktasında, firmamız nitelikli ürünleri sizin karşınıza çıkarmış ve uygun alışveriş fırsatlarını ortaya koymuştur. Kaliteli sağlam ve uygun ürünleri hemen bu sayfalardan sipariş verebilirsiniz.

SPREY VERNİK ÇEŞİTLERİ

PROLINK AC20 Yağlı Kontak Sprey elektriksel iletkenliği artırır, sürtünmeyi ve aşınmayı azaltır. Bu temizleyici çabuk emilen nem, pas ve aşınmaya karşı birebir bir temizleyici-yağlayıcıdır. Ev aletleri, bahçe techizatı, otomobil kilit mekanizmaları, far lamba duyları, elektrik soketleri, fermuar, menteşe, kilit ve perde rayları gibi birbiri üzerinde veya bir yüzey üzerinde hareket eden mekanik aletlerde kullanılabilir. Bisiklet zincir ve dişli mekanizmaları ile metal, plastik, boya ve kauçuk yüzeylerde kullanılabilir. Bu sprey silikon türevleri içermez. Ozona dosttur.
AC 20
₺42,08 KDV Dahil
₺76,50 KDV Dahil
SPREY VERNİK ÇEŞİTLERİ
PROLINK AC10 Köpük Temizleme Spreyi; cam, ayna, formika, plastik v.b. gibi temizlemesi zor olan tüm yüzeyler için idealdir. Etkin ve çizik yaratmayan bir temizlik sağlar.
AC 10
₺43,10 KDV Dahil
₺78,37 KDV Dahil
SPREY VERNİK ÇEŞİTLERİ
PROLINK AC30 Yağsız kontak sprey, kirli veya paslanmış elektrik soketleri ve anahtarları, bisikler zincirleri, buji soketleri, gerilim regülatörleri, röleler, telefon ekipmanları, potansiyometre, uzakta kumanda ve elektronik kartlar gibi mekanizma ve cihazları temizlemek için kullanılır.
AC 30
₺47,68 KDV Dahil
₺86,70 KDV Dahil