MVR-5000VA SAKO 25A VOLTAJ REGÜLATÖRÜ 5000W (MVR-5000VA)
MVR-5000VA VOLTAJ REGÜLATÖRÜ
  • VOLTAJ : 140-260 V (GİRİŞ)
  • FREKANS : 50 HZ (GİRİŞ)
  • VOLTAJ : 220 V - %10 (ÇIKIŞ)
  • FREKANS : 50 HZ (ÇIKIŞ)
  • MAKS. AMPER : 25.0 A
  • GÜÇ : 3000 W